Prosinec 2007

FAQ

26. prosince 2007 v 14:58 | Tania |  Ostatní věci


Hodněkrát tu padla otázka ''Odkud dáváš na blog písničky?''.Tak teď všem odpovím =)
Písničky si hledám na imeem.com.Je tam toho opravdu hodně,ale poslední dobou mě štve ,že tam hodně dávají pouze refrémy z písniček (trvají pouze 30 vteřin).Ale když máte trpělivost můžete tam najít hodně dobrých písniček a celých.Tak se tam kdyžtak zkuste podívat ,a třeba najdete i tu co tam hledáte .

Francouzká manikůra

26. prosince 2007 v 14:44 | Tania |  Jak na nehty
Příprava
Na aplikaci bezchybné francouzské manikúry musí být nehty náležitě připraveny! Nejprve pečlivě odstraňte starý nános laku, nehty odmočte ve vlažné vodě s trochou jemného mýdla a poté ošetřete speciálním přípravkem na odstranění kůžičky okolo nehtu, které často obsahují pěstící složky jako mandlový nebo avokádový olejíček. Kůže je pak krásně změklá a jde za použití speciálního dřívka lehce odstranit.
Posílení
Především měkké nehty potřebují pomocí speciálního zpevňovače dodat novou sílu. Ten posiluje nehty, zlepšuje strukturu nehtů a v neposlední řadě chrání před jejich zbarvením při použití laku. Po tomto ošetření jsou nehty náležitě připraveny k dalšímu kroku.
Bílé špičky
Nalepením speciálních šablon, které jsou zpravidla obsaženy ve všech sadách francouzské manikúry, oddělíte špičky nehtů od jejich zbytku a bílým lakem tak vykouzlíte přesné linie jejich konců.
Lesklý barevný lak
Po zaschnutí bílých špiček a opatrném odstranění šablon je možné pokračovat v lakování zbytku nehtu. K lakování je možný výběr ze dvou odstínů zbarvených laků: jemné růžové či tmavšího, smetanového odstínu. Po zaschnutí této vrstvy je možné použít ochranného bezbarvého laku, který dodá brilantní lesk a prodlouží trvanlivost laku. Nehty pak působí neuvěřitelně čistě, ale zároveň i přirozeně.
Pěstící program
Aby bylo nehtům a nehtové kůžičce dodáváno pravidelné pěstící péče, je velmi praktické používat speciální přípravky, které je možné nosit stále při sobě a používat několikrát denně. K použití je možný výběr z několika variací - speciální tužky, přípravky na zpevnění nebo vyplnění nehtů. Všechny obsahují pěstící látky jako vitamínem E, vápník, meruňkový olej či kakaové máslo, které udržují v nehtech vlhkost, zpevňují je a zaručují jejich zdraví a skvělý vzhled.

Moc se omlouvám

22. prosince 2007 v 16:57 | Tania |  To jsem já
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs17/300W/f/2007/121/6/a/Teddy_Bear__by_raquel_valente.png” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Moc se všem omlouvám,že jsem tady už dlouho nic nepřidávala.Nebyla jsem totiž skoro vůbec na počítai a když jsem tady byla, tak se mi tu nechtělo nic přidávat.Tak teď se budu snažit polepšit.A ježtě něco,děkuju všem,co chodí na tuto stránku a doufám že nepřestanete =)